Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

O Kiniki » Tan Through
Tan Through

Všetky Kiniki Tan Through plavky sú vyrobené z unikátnej tkaniny Transol, exkluzívne patentovanej látky, ktorá dovoľuje až 80% slnečných ultrafialových lúčov prejsť skrz a umožňuje vám získať krásne bronzové opálenie aj pod plavkami a minimalizovať neopálené linky.

Plavky boli vyskúšané v rôznych náročných podmienkach a naozaj sa pod nimi krásne opálite. Transol je odolný proti chlóru, morskej vode aj opaľovacím krémom. Zostáva stále kvalitný, drží tvar a žiariace farby aj po dlhých hodinách na slnku, v mori či v bazénoch. Látka schne veľmi rýchlo, až 3krát rýchlejšie ako obyčajné plavky, čo je tiež jedna z mnohých vynikajúcich vlastností a výhod Tan Through. Vďaka tejto unikátnej tkanine sú plavky priedušné a v horúcich dňoch veľmi jemné, príjemné a chladivé. Môžu sa prať v práčke až na 50 ° C a stále vyzerajú skvele.

Ako látka funguje

Kiniki Tan Through plavky sú vyrobené z jedinečnej látky dostupnej len u Kiniki. Táto látka je vyrábaná použitím technológie CAD vytvorením miliónov mikro štvorčekov a otvorov v tvare diamantu, ktoré dovoľujú až 80% slnečných ultra-fialových opaľujúcich lúčov prejsť skrz. Vďaka optickej ilúzii a farebnosti látky Transol vyzerajú plavky na koži ako nepriehľadné, či už sú mokré alebo suché.

Čo očakávať

Je dôležité pamätať si, že slnečné lúče môžu byť veľmi silné a prejdú Vašimi novými Tan Through plavkami. Odporúčame vždy dôkladné použitie ochranných prostriedkov proti slnku, ktoré bežne používate, aj pod Vašimi Tan Through plavkami, aby ste predišli poškodeniu kože pri vystavení sa slnku.

Tipy na opaľovanie

Aby ste dosiahli najlepšie a krásne opálenie s Tan Through plavkami a bez bielych línií, pravidelne jemne pohybujte švami a šnúrkami. Výsledok Vášho opálenia bude závisieť od typu vašej pleti a pigmentácie, avšak opálenie bude postupné v závislosti na sile slnečných ultrafialových lúčov, ktoré prejdú cez plavky v menšej intenzite ako priamo na plne odkrytú pokožku .

Ďalšie upozornenie

Ak nosíte Kiniki Tan Through plavky, majte neustále na pamäti, že až 80% slnečných ultrafialových (UV) opaľujúcich lúčov prejde cez látku. Pre zaistenie zdravého opaľovania dôrazne odporúčame, aby ste používali slnečný ochranný krém tiež pod vaše Tan Through plavky - rovnaký (SPF) faktor, ktorý by ste normálne použili na Vašu odkrytú pokožku. Pamätajte si - pomalšie opaľovanie je kľúč k bezpečnejšiemu slneniu.

Ktokoľvek sa vystavuje slnečným lúčom, potrebuje bezpečnú slnečnú ochranu bez ohľadu na to, čo nosí. To znamená nosenie klobúka na priamom slnku; použitie vysokého SPF faktora (15 +) s UVA filtrom a UVB ochranným filtrom každé dve hodiny, zvlášť po plávaní (bez ohľadu na to, či je slnečný krém vode odolný); nezdržiavanie sa na slnku dlhšiu dobu a medzi poludním a 15 hodinou.

Ktokoľvek, kto nosí akékoľvek naše Tan Through plavky, by mal vždy použiť ochranný slnečný krém na celej pokožke ešte pred vystavením sa slnku.

Kiniki Ltd. ani Kiniki Slovakia nie sú zodpovední za poškodenie pokožky z dôvodu vystavenia sa slnku.