Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Ako nakupovať » Obchodné podmienky
Obchodne podminky

Odoslaním objednávky odberateľ vyjadruje súhlas s obchodnými podmienkami.

 

PREVÁDZKOVATEĽ

Miroslava Jančová
Zámecké náměstí 1262
738 01
Česká republika
IČ: 68300441

 

OBJEDNÁVKA

Tovar si môžete objednať prostredníctvom mailu, objednávkového formulára na e-shope alebo telefonicky.
Objednávka musí obsahovať meno a priezvisko, kontaktné údaje: telefóne číslo, mailovú adresu, presný názov objednaného tovaru, počet kusov, spôsob úhrady, spôsob prevzatia tovaru.
Len riadne vyplnenú objednávku Vám následne potvrdíme elektronickou poštou, alebo telefonicky a oznámime termín, kedy Vám bude tovar k dispozícii.
Dodávateľ si vyhradzuje právo zrušenia objednávky z dôvodu nedostupnosti objednaného tovaru.


DODACIE LHOTY

Objednávky sa snažíme odosielať poštou do 10 pracovných dní od dňa, keď predávajúci potvrdil prijatie elektronickej objednávky kupujúceho a to na mieste dodania uvedené v elektronickej objednávke, prozatím však bývají většinou odesílány do 15 pracovných dní od tohto dňa .

CENY

Dodávateľ ponúka v elektronickom obchode aktuálne ceny v EURO. Dodávateľ si vyhradzuje právo priebežnej aktualizácie cien platných pre internetový obchod. Ceny v objednávke odoslané kupujúcim sú záväzné a nemenné. Ceny uvedené v internetovom obchode zahŕňajú aktuálnu daň z pridanej hodnoty.

ZÁRUČNÁ DOBA

Štandardná záruka na produkty predávané dodávateľom je záruka 24 mesiacov. Záručná doba začína plynúť od dátumu uvedeného na daňovom doklade. Záruka v zmysle zákona sa vzťahuje na výrobné vady tovaru, na vady vzniknuté bežným opotrebovaním sa záruka nevzťahuje.
Záruka sa nevzťahuje: na opotrebenie tovaru, zmeny vzhľadu tovaru spôsobené jeho užívaním alebo poškodenia spôsobené zanedbaním riadnej údržby, resp. nedodržaním zásad pre účelové používanie tovaru.

ZÁRUKA VRÁTENIA PEŇAZÍ

V súlade s platnými podmienkami Európskej Únie máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Pokiaľ zistíte bezprostredne po nákupe, že Vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, máte ho možnosť v tejto lehote bez udania dôvodu vrátiť a bude Vám bezodkladne vrátená kúpna cena. V prípade nákupu, kde je poštovné zadarmo, je refundácia ponížená o náklady spojené so zaslaním tovaru . Pri vrátení tovaru je nutné splniť nasledovné podmienky :
· tovar musí byť nepoužitý, zabalený v nepoškodenom originálnom obale s pôvodným príslušenstvom
· tovar treba odoslať na vlastné náklady do 14 dní od doručenia (prevzatia) tovaru
· informovať nás vopred e-mailom na info@kinikislovakia.com
· tovar nezasielajte na dobierku, dobierka nebude prevzatá!
· s tovarom pošlite aj kópiu daňového dokladu
· tovar musí byť zaslaný na fakturačnú adresu, inak nebude prevzatý:

Miroslava Jančová
Zámecké nám. 1262
738 01
Česká republika


OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Dodávateľ zaručuje zachovávanie dôvernosti a zabráni zneužitiu údajov odberateľa, ktoré sú potrebné pre vybavenie obchodného prípadu prostredníctvom internetového obchodu. Dodávateľ bude zaobchádzať s dátami odberateľa podľa zákona o “Ochrane osobných údajov”. Odberateľ súhlasí so zadaním svojich údajov do systému dodávateľa.